O nas - Novitech - Pozycjonowanie Szczecin- Norwegia, Szwecja, Dania, Niemcy oraz Polska
marketing internetowy szczecin i norwegia
57548
page-template-default,page,page-id-57548,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Profil firmy

Novitech to firma informatyczna działająca na rynku usług informatycznych i marketingu internetowego od 2004 roku. Przez wszystkie lata zrealizowaliśmy wiele projektów informatycznych, infrastrukturalnych, wdrożeń w branżach FMCG, medycznych oraz wykonaliśmy wiele kampanii marketingowych dla klientów z Polski, Niemiec oraz Skandynawii. Potwierdzeniem jakości usług przez nas oferowanych są opinie i lojalność klientów, którzy nieprzerwanie są z nami od wielu lat.

Specjalizujemy się w następujących głównych obszarach branży IT:

marketing internetowy, w szczególności kraje: Norwegia, Dania, Szwecja. Pozycjonowanie serwisów, stron, sklepów.  Pozycjonowanie lokalne, szerokie. Optymalizacja stron pod pozycjonowanie i lepsza widoczność stron w internecie. Monitoring, analityka oraz kampanie adwords.

systemy sprzedaży w sklepach sieciowych i detalicznych. Wdrożenia i integracja. Oprogramowanie do centralnego zarządzania sprzedażą, system zamówień elektronicznych, integracja formatów plików wymiany miedzy dostawcami a odbiorcą.

projektowanie oraz budowa sieci strukturalnych na obiektach przemysłowych, budynkach oraz instalacje i montaż cyfrowych central telefonicznych, integracje z aktywnym sprzętem sieciowym.

projektowanie graficzne logotypów, stron www, DTP, plakatów księgi znaków, foldery, branding.

oprogramowanie dla klinik medycznych oraz klinik stomatologicznych, pracujące w chmurze ASP/C#/Bootstrap lub stacjonarnie w technologii Mssql – Windows Server.