marketing internetowy # SEO # SEM

Pozycjonowanie stron w #Danii, #Szwecji i #Norwegii oraz Polsce.
20 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów,
KONTAKT
novitechheaderless

USŁUGI MARKETINGU INTERNETOWEGO

POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonujemy strony internetowe na rynku Polskim, w Skandynawii (Norwegia, Dania, Szwecja) oraz Niemczech. Zajmujemy się marketingiem w opcji  minimalnym kontakcie z klientem, skupiając się na naszej pracy oraz szanując czas klienta.

POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonujemy strony internetowe na rynku Polskim, w Skandynawii (Norwegia, Dania, Szwecja) oraz Niemczech. Zajmujemy się marketingiem w opcji  minimalnym kontakcie z klientem, skupiając się na naszej pracy oraz szanując czas klienta.

Frequently Asked Q's

01. Ile trwa pozycjonowanie strony w 2024 roku ?

Pozycjonowanie stron / sklepów trwa około 3-4 miesięcy przy pozycjonowaniu na frazy long tail – frazy mało popularne aczkolwiek dające często genialne wyniki.

Frazy o średniej popularności 4 – 10 miesięcy,

Frazy o dużej popularności 12 – 24 miesięcy.

02. Czy warto się pozycjonować ?

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron to najtańsza forma zaistnienia i pozyskania tanim kosztem potencjalnych klientów.  Chcąc nie chcąc trzeba w tym peletonie wziąć udział.

03. Ile kosztuje pozycjonowanie stron w 2024 roku ?

Z cenami jest jak z reklamą w lokalnej gazecie a z reklamą na Gazeta pel czy Polsacie.  Firma X ma budżet reklamowy w kanale internetowym 500 tyś zł inna ma 12 tyś czyli 1000 zł miesięcznie. Jeżeli obie rywalizują w podobnej branży, efekt jest znany. Firma bogatsza w 99,99% zawsze przykryje czapką mniejszą. Kluczowy jednak jest produkt, alternatywne kanały dystrybucji i logiki biznesowej. Generalnie cennik obejmuje 4 progi:

  1.  Strona z zasięgiem miasta i okolic – frazy średnie + główna   = 1000-2000zł / mc
  2.  Strona z zasięgiem miasta i ogólnopolskich = 2000 – 7000 zł /mc
  3. Strona z zasięgiem ogólnopolskim – frazy trudne = 7000 -14 000 zł /mc
  4. Strona z ambicjami fraz: apteka online,  buty sklep czy rzeczowniki = nie obsługujemy

Czy można jednorazowo wypozycjonować stronę internetową?

Nie, pozycjonowanie jest procesem ciągłym, nastawionym na osiągane długofalowych efektów. Wynika to z faktu, że Google nieustannie wprowadza zmiany w swoich algorytmach (nawet kilkaset w ciągu jednego roku), a konkurencja także stara się osiągnąć jak najlepszą widoczność.

05. Jak wybrać firmę do obsługi marketingowej i pozycjonowania ?

Wybór firmy która zajmie się Twoim marketingiem w internecie to ważna decyzja.  Na początku warto zastanowić się czy zostaliśmy złowieni przez przypadkowego telemarketera czy sami szukaliśmy usługi pozycjonowania stron w internecie. Warto poświęcić chwile na wybór odpowiedniej firmy, zasady współpracy i co najważniejsze doświadczenie zespołu. Warto zapamiętać zasadę, ze czym większa agencja marketingu internetowego, tym mniejsza liczba poświęconych Waszej stronie godzin tygodniowo, dzieje się tak dlatego że priorytet w takich agencjach maja firmy wysokobudżetowe.

Jak wygląda współpraca z firmą?

Masz pełną kontrolę – nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Działamy na jasnych zasadach i jesteśmy transparentni. Na bieżąco informujemy Cię o postępach prac i w każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Jednocześnie ograniczamy nasz kontakt do minimum, tak abyś mógł skupić się na rozwijaniu swojej firmy.

Zależy mi na szybkich efektach

W tej sytuacji rozwiązaniem jest kampania linków sponsorowanych Google Ads. Pozycjonowanie nastawione jest na długofalowe efekty, które osiągane są cyklicznymi działaniami. Jest to złożony i długotrwały proces, w którym pierwsze efekty mogą być widoczne dopiero po kilku miesiącach.

Gwarancja pierwszego miejsca ?

Zgodnie z informacjami na stronie pomocy Google:

Nikt nie może zagwarantować pierwszej pozycji w rankingu Google.

Wystrzegaj się SEO, którzy twierdzą, że gwarantują pozycję w rankingach, mają „specjalne układy z Google” lub reklamują „priorytetowe zgłaszanie” witryn do Google (…).

Google to zewnętrzny serwis katalogujący strony i rankujący je wg kilkuset czynników. Jeżeli więc jakaś firma gwarantuje pierwsze pozycje, nie z nią dalej prowadzić dialog.

MEET PEOPLE NEARBY

Millions of people have already signed up.

We match you with people that have a large array of similar interests.
AppStoreAndroid
External image