Marketing internetowy

BEZ LANIA WODY

Nie napiszemy tutaj o pozycjonowaniu – bo skoro tutaj trafiłeś zapewne Wiesz czemu ono służy i jakie niesie korzyści.  Warto jednak wiedzieć ze jest to proces, który wymaga nakładów finansowych, czasu oraz doświadczenia firmy która się tym zajmuje.

Cała rozgrywka zwana pozycjonowaniem odbywa się na boisku google, na którym to nikt jasno nie określił reguł. Stąd proces ten czasem trwa dłużej czasem krócej. Celem naszym jest wprowadzenie klienta na frazy które dadzą mu zwrot inwestycji w pozycjonowanie oraz jego rozwój, większą liczbę zapytań od klientów czy sprzedaż.

Jako że sami nie lubimy marketingowego bełkotu, na samym początku współpracy mówimy jak jest – nie koloryzując tematu. Do każdego projektu oddelegowywane są osoby za nie odpowiedzialne, stąd podejmujemy się tylko poważnych projektów. Nie oferujemy pozycjonowania sezonowego, niemożliwego, z grupy fraz zamrożonych przez google.

Warto zaznaczyć, że nie jesteśmy tanią ofertą z allegro, forum czy ogłoszenia. Jesteśmy firmą informatyczną działającą od 2005 roku na rynku IT, teleinformatyki, dedykowanych systemów informatycznych, zarządzania systemami informatycznymi oraz marketingu internetowego.

Stosujemy model współpracy oparty na poświęconej przez nas pracy, czasem są ta setki godzin, czasem mniej, więcej. Model abonamentowy – jest to model powszechnie stosowany przez poważne agencje interaktywne – i jest to jeden słuszny model w dzisiejszych czasach i możliwościach. Model rozliczania za efekty to twór środowiska „szybkiego rynku pozycjonowania”, który obecnie nie ma racji bytu, gdyż opiera się na „spamowaniu”, które to bardzo sprawnie jest wyłapywane przez mechanizmy googla – efektem jest spadek strony w rankingu.