O nas

Profil firmy

Novitech to firma informatyczna działająca na rynku usług informatycznych i marketingu internetowego od 2004 roku. Przez wszystkie lata zrealizowaliśmy wiele projektów informatycznych, infrastrukturalnych, wdrożeń w branżach FMCG, medycznych oraz wykonaliśmy wiele kampanii marketingowych dla klientów z Polski, Niemiec oraz Skandynawii. Potwierdzeniem jakości usług przez nas oferowanych są opinie i lojalność klientów, którzy nieprzerwanie są z nami od wielu lat.

Specjalizujemy się w następujących głównych obszarach branży IT:

  • marketing internetowy, w szczególności kraje: Norwegia, Dania, Szwecja. Pozycjonowanie serwisów, stron, sklepów.  Pozycjonowanie lokalne, szerokie. Optymalizacja stron pod pozycjonowanie i lepsza widoczność stron w internecie. Monitoring, analityka oraz kampanie adwords.
  • systemy sprzedaży w sklepach sieciowych i detalicznych. Wdrożenia i integracja. Oprogramowanie do centralnego zarządzania sprzedażą, system zamówień elektronicznych, integracja formatów plików wymiany miedzy dostawcami a odbiorcą.
  • projektowanie oraz budowa sieci strukturalnych na obiektach przemysłowych, budynkach oraz instalacje i montaż cyfrowych central telefonicznych, integracje z aktywnym sprzętem sieciowym.
  • oprogramowanie dla klinik medycznych oraz klinik stomatologicznych, pracujące w chmurze ASP/C#/Bootstrap lub stacjonarnie w technologii Mssql – Windows Server.