Teleinformatyka

Teleinformatyka

Firma Novitech, poza marketingiem internetowym, specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze informatycznej firm, a także w obsłudze oraz budowie sieci strukturalnych, usługach administracji sieci i systemów informatycznych (w tym obsługa zdalna)  dostarczaniu sprzętu i oprogramowania

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo projekty i wykonawstwo systemów alarmowych, kontroli dostępu, monitoringu, instalacji teleinformatycznych oraz wielu innych rozwiązań przyczyniających się do poprawy bezpieczeństwa oraz ułatwiających komunikację.

Zajmujemy się ponadto doradztwem oraz kompleksową dostawą urządzeń z wyżej wymienionych branż. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy, odbiorcy indywidualni oraz instytucjonalni. Współpraca z licznymi dostawcami, oraz podwykonawcami z całego kraju pozwala nam zapewnić najwyższa jakość usług oraz atrakcyjna ofertę cenową. Więcej o naszej ofercie znajdziecie Państwo w zakładce usługi.

Obecnie oferujemy najnowsze rozwiązania z zakresu telekomunikacji, informatyki i zabezpieczeń . Koncentrujemy się przede wszystkim na budowie sieci strukturalnych, telefonicznych i komputerowych, montażu i serwisowaniu  central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz wyposażeniu firm w  sprzęt  biurowy   i  telekomunikacyjny.  Oferujemy  również  kompleksowe wyposażanie biur, domów i obiektów w systemy zabezpieczeń i monitoringu  CCTV. Oferujemy rozwiązania firm: Panasonic-Polska, Krone, ZPAS , Novus czy AAT Holding, co w połączeniu z długoletnim doświadczeniem  sprawia , że oferowane przez nas produkty i  usługi zawsze stoją na najwyższym poziomie .

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę komponentów i urządzeń do realizacji sieci strukturalnych różnych producentów od gniazd, kabli sieciowych, paneli, szaf krosowych po urządzenia aktywne. Sercem systemu telekomunikacyjnego każdej firmy jest centrala telefoniczna, która zapewnia łączność zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną.Proponowane przez nas systemy współpracują zarówno z łączami analogowymi jak i ISDN (BRA, PRA), a także umożliwiają współpracę w sieci z wykorzystaniem telefonii internetowej IP.

Rodzina central analogowych Panasonic obejmuje kilka modeli:

KX-TEA308 ( 3 l m. analogowe/8 wew.)-bez  możliwości rozbudowy

KX-TES824 (3 l m. analogowe/8 wew.)- z możliwością rozbudowy do 8 l. m. analogowe/24 wew.

KX-TEM824 (6 l. m. analogowe/8 wew.)- z możliwością rozbudowy do 8 l. m. analogowe/24 wew.

Rodzina central cyfrowych Panasonic:

KX-TDA15 (max.8 l. m. /16 l. wew.)

KX-TDA30 (max.8 l. m. /28 l. wew.)

KX-TDA100 (max.64 l. m. /128 l. wew.

KX-TDA200 (max.128 l. m. /256 l. wew.)

KX-TDA600 (max.640 l. m. /960 l. wew.)
Nowoczesne systemy abonenckie integrujące w sobie nowoczesne rozwiązania typu VoIP (Voice over Internet Protocol), CTI, LAN/WAN oraz bogactwo funkcji i stabilność tradycyjnych technologii telefonicznych.

Centrale Pure IP

KX-TDE100

KX-TDE200

Centrale telefoniczne z serii KX-TDE to konwergentne systemy Pure-IP zaprojektowane z myślą zarówno o teraźniejszości, jak również o przyszłości. Wspierają działalność firmy, oferując mobilność, sieciowe aplikacje oraz spójną infrastrukturę. Umożliwiają komunikację pomiędzy użytkownikami, bez względu na miejsce pobytu. Płynna migracja od KX-TDA do KX-TDE to sposób dla klientów wkraczających w konwergentne rozwiązania. Centrale telefoniczne Pure-IP KX-TDE100 oraz KX-TDE200 zapewniają niskie koszty, łatwą instalację i zarządzanie oraz mobilność terminali. Systemy współpracują z siecią analogową PSTN, cyfrową ISDN oraz z siecią IP, będąc idealnym rozwiązaniem dla klientów planujących w niedalekiej przyszłości korzystanie z rozwiązań VoIP.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zespół Novitech